Promocja!
Przy podpisaniu rocznej lub 2-letniej umowy o współpracy z naszym biurem rachunkowym na świadczenie kompleksowych usług finansowo-księgowych oferujemy Państwu przez pierwszy miesiąc 99% upust cenowy, drugi miesiąc 99% upust cenowy za nasze usługi.

"BG" Biuro Rachunkowe


Ul. Hutnicza 8/2
54-139 Wrocław

tel. (71) 353 90 97
tel. kom.: 501 48 46 50

:: O NAS :: tel. kom. 501 48 46 50

Szanowni Państwo!
Nasze biuro rachunkowe istnieje od 1998 roku. Zajmujemy się prowadzeniem księgowości wielu firm zarówno polskich jak i zagranicznych.
Nasz cel to sprawić aby nie tracili Państwo czasu na żmudne prowadzenie ksiąg, na stanie w długich kolejkach Urzędu Skarbowego i ZUS-u.

Ofertę naszego biura kierujemy do ludzi, którzy pragną skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy i nie chcą tracić energii na papierkową robotę . Skupianie się nad rachunkami, fakturami i innymi dokumentami księgowymi zostawcie Państwo profesjonalistom.
Obsługę firm prowadzimy w oparciu o najnowsze, sprawdzone oprogramowanie, gwarantujące poprawność i rzetelność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych.

Właściciel biura posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w firmach polskich i zagranicznych.

"Alfa Laval Agri Polska" - Dyrektor Ekonomiczny; 1991- 1994
"Twins Company"- Główny księgowy; 1994-1995
"Vita Polymers Poland"- Dyrektor finansowy; 1996-1998

Bierzemy pełną odpowiedzialność prawną i finansową za prawidłowość i rzetelność prowadzenia dokumentacji finansowo-księgowej.
Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.

Współpracujemy z licencjonowanym doradcą podatkowym i z wyspecjalizowaną kancelarią prawną LEXCON Sp.z.o.o. z Wrocławia zajmującą się m.in. zakładaniem spółek i ich obsługą prawną. Utrzymujemy najwyższe standardy dbałości o dobro i bezpieczeństwo naszych klientów.

Miło nam poinformowac, że nasze biuro rachunkowe BG zostało partnerem ogólnopolskiej sieci Taxxo e-biuro rachunkowe i jestesmy " Rekomendowanym Partnerem Taxxo". Dzięki współpracy z Taxxo możemy zaproponować obecnym i nowym klientom zupełnie nowe usługi z wykorzystaniem nowoczesnej platformy internetowej. Dzięki platformie możemy polecić swoje usługi potencjalnym klientom na terenie całej Polski.

Poprzez INTERNETOWE BIURO RACHUNKOWE zapewniamy swoim klientom na terenie całej Polski usługowe prowadzenie księgowosci bez koniecznosci wizyty w biurze rachunkowym. Platforma Taxxo zapewnia wystawianie faktur sprzedaży , skany dokumentów zakupu , pozwala na wglad w swoje dane księgowe i podstawowe informacje jak wysokosć podatków, ZUS do zapłaty oraz konieczne raporty natychmiast po zaksięgowaniu .

Dostęp do danych i raportów dla klientów Biura możliwy jest przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu .

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami i usługami oferowanymi przez Taxxo e-biuro rachunkowe na stronie internetowej www.taxxo.pl

Zapraszamy do współpracy.

Biuro Rachunkowe Wrocław  ||  strona główna  ||  o nas  ||  oferta  ||  kontakt  ||   pozycjonowanie | Go3.pl